Kiermasz Bożonarodzeniowy Łączna

17 grudnia miałem przyjemność wzięcia udziału w II Kiermaszu Bożonarodzeniowym, zorganizowanym w Gminie Łączna (moja okolica 🙂 ).

Za zorganizowanie akcji była odpowiedzialna rada rodziców, a patronat objęła Dyrekcja Szkoły, a także Wójt Gminy Łączna.

Chciałbym się podzielić wrażeniami z całego przedsięwzięcia. Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie mnie do wzięcia udziału w kiermaszu. Jestem otwarty na podobne inicjatywy w przyszłości i z chęcią wezmę udział w tego typu wydarzeniach.

Moje stoisko na Kiermaszu rękodzieła

Rozłożyłem się dość wcześnie, jako jeden z pierwszych wystawców. Udało się wykonać kilka prac dedykowanych właśnie na okres świąt, ale nie tylko. Między innymi:

  • płaskorzeźby aniołków,
  • płaskorzeźby z motywami religijnymi,
  • stojące aniołki z miejscem na świeczkę,
  • drewniane mikołaje,

Ale też kilka prac, które miałem na stanie, między innymi rzeźbione zegary.

Co jeszcze na kiermaszu?

Mnóstwo innych ciekawych stanowisk, głównie z rękodziełem. Od szopek drewnianych, przez ręcznie robione bombki, ozdoby i wiele innych. Tutaj znaleźć można więcej informacji na temat tegorocznego kiermaszu.

Moje stanowisko odwiedził także Pan Wójt Romuald Kowaliński z którym udało się przeprowadzić kilka ciekawych rozmów na temat rozwoju naszej gminy właśnie w kwestiach artystycznych. Wierzę, że współpraca między mną, a gminą rozwinie się i w przyszłości wspólnie wykonamy jakieś ciekawe projekty.

Występy uczniów stanowiły ciekawe tło całego wydarzenia.

Podsumowując – panowała miła, świąteczna atmosfera, dlatego serdecznie polecam każdemu branie udziału w tego typu lokalnych inicjatywach. Jak już wspomniałem wcześniej, sam chętnie będę brał w nich udział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *