W ostatnim czasie nawiązaliśmy małą współpracę z jednym z myśliwskich sklepów w Kielcach. Wstawiliśmy do nich kilka naszych desek pod trofea (podkładki pod poroża, pod kły dzika, pod jelenia, sarnę itd.).

Poniżej kilka fotografii naszych ostatnich prac na mniejsze zwierzęta, raczej sarna, ewentualnie kły dzika.

Chyba nie trzeba przypominać, że całość robiona ręcznie z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi. Z tyłu deski pod trofea mają solidne mocowania.

Deska pod 10 sarnich łbów

Mniejsze stanowiska, proponowane przeznaczenie to sarnie głowy lub sarnie poroża, ewentualnie kły dzików. Opcjonalnie także sarnie raciczki – co kto woli.

Deska myśliwska 7 sarnich głów (1) Deska myśliwska 7 sarnich głów (2)

Mała podkładka pod trofeum

Podkładka pod mniejszego jelenia lub sarnę. Małe rozmiary pozwalają na wygodne przeniesienie i łatwe oprawienie.

podkładka pod poroże (2) podkładka pod poroże (3) podkładka pod poroże (4) podkładka pod poroże lub pod kły dzika

Deska myśliwska pod 4 stanowiska

Ta jest wysoka i szczupła, przeznaczona na mniejsze trofea. Tutaj też proponowalibyśmy raczej sarny lub też kły dzików. Idealnie sprawdzi się jako trofeum przy drzwiach wzdłuż futryny przy froncie.

podkładka pod trofea (1) podkładka pod trofea (2) podkładka pod trofea (3)Na dziś to tyle fotek, ale za kilka dni dodamy więcej, na te nieco większe zwierzęta takie jak jeleń czy łoś. Zapraszam też do polubienia mojego konta na Facebooku i w razie jakichkolwiek pytań czy chęci nabycia tego typu prac – pisać śmiało (choćby w komentarzu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *