trofea drewnianeNie raz zdarzyło Ci się chyba brać udział w zawodach. Czy była to piłka nożna, szachy, a może konkurs plastyczny? A pamiętasz co zazwyczaj było główną nagrodą? Tak – był to lśniący puchar!

I nie ważne, że był plastikowy czy z jakiegoś „taniego” żelastwa, bo liczyło się osiągnięcie. Puchary i statuetki zazwyczaj mają w sobie wartość symboliczną i dla wielu ludzi są bezcenne – nawet te plastikowe, kupione (przez organizatorów) wśród setek innych takich samych.

Puchary i statuetki na zamówienie

A może tym razem to Ty będziesz organizatorem jakiejś specjalnej akcji, zawodów, a może chcesz nagrodzić kogoś statuetką za wyjątkowe osiągnięcia lub z powodu jakiejś ważnej rocznicy?

Rzeźby statuetki można wykonać stosunkowo niedrogo w zależności od materiału jaki chcesz przygotować. Może to być drewno, tworzywo sztuczne lub stal (odlew, wykuta lub wyszlifowana), a także kamień.

Jest wiele firm, które specjalizują się w wykonywaniu takich właśnie dzieł sztuki. Ozdoby te mają za zadanie nieść za sobą wartość symboliczną. Z punktu widzenia sztuki, są bardzo wartościowe, ponieważ zostały wykonane na zamówienie. Nie znajdziemy drugiej – takiej samej kopii, a to już ogromne wyróżnienie.

Komu dać statuetkę?

Popatrz jak wielu ludzi w Twoim otoczeniu zasługuje na podarowanie im zrobionej – specjalnie dla nich statuetki.

Twoi rodzice – Statuetka Dla Rodziców za trud włożony w Twoje wychowanie.

Ukochana osoba – za to że jest przy Tobie w każdej sytuacji.

Statuetka dla przyjaciela, że zawsze można na niego liczyć.

A zatem życzę Miłego Nagradzania 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *